Witamy w naszym niezwykłym sklepie

Kraków,

ul.Świętej Anny 3

Telefon,

+48 781 661 212

Misja i wizja

Tworzona sztuka po sztuce W biżuterię wkładamy cały nasz artystyczny kunszt. Do każdego wyrobu podchodzimy indywidualnie, nadając mu unikatowy charakter i niepowtarzalne piękno. 

Tworzymy pojedyncze egzemplarze przedmiotów według autorskiej wizji. Dzięki temu możemy oferować ręcznie wykonaną biżuterię o rzadko spotykanej wartości. Markę Ora stworzyła Jolanta Wrona, technik konserwacji rzeźby i absolwentka wychowania artystycznego. Od pierwszych kolekcji towarzyszy jej myśl, że biżuteria powinna być elementem codziennej garderoby. 

Dlatego nie ma nic przeciwko noszeniu pereł do dżinsów. Różnorodność form i kształtów sprawia, że produkty Ory potrafią dzielić się swoją wyjątkowością na wiele sposobów. 

Odważnie łączone materiały można dostrzec zarówno w minimalistycznych, monokolorowych wzorach, jak i w pełnych barw rękodziełach.

Adres

Św Anny 3, Kraków

Artystyczny charakter biżuterii podkreśla miejsce, w którym ona powstaje.

Galeria Ora znajduje się przy ulicy Świętej Anny 3 w Krakowie, łącząc w sobie funkcje pracowni jubilerskiej i przestrzeni wystawienniczej. Świeżo wykonane wyroby trafiają do przeszklonych gablot bądź klientów sklepu internetowego, a w doborze biżuterii nierzadko pomaga sama autorka.